Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home2/aetvcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4904
ده: فقط دو روز فرصت داری! – اجاره تلویزیونهای شهری

امروز:چهارشنبه ۰۷/خرداد/۱۳۹۹ ساعت: ۳:۴۱

خانه

Home

ویدیوها ما

My Video

تقویم نمایشگاهی

Calendar

گالری عکس

Gallery

بلاگ متن

Blog

پادکست

Podcast

نماینده

user

تماس با ما

Contact

ده: فقط دو روز فرصت داری!

۵ خرداد, ۱۳۹۷

خدمات عکاسی عروسی در همه‌جای دنیا خدمات نسبتاً گرانی است. عکاسان عروسی به واسطه مهارت و تجهیزات گران‌قیمتی که دارند، معمولاً ارزان کار نمی‌کنند و اصولاً قیمت عکاسی عروسی، بخش بزرگی از هزینه برگزاری یک جشن را شامل می‌شود. در این پادکست فارسی، ماجرای یک عکاس عروسی در کانادا را تعریف می‌کنم که در یک اتفاق دراماتیک، به جشن عروسی‌ای رفت که برای آماده شدن برای آن، تنها ۴۸ ساعت فرصت داشت. یک جشن عروسی نه چندان شاد که برای خداحافظی با یکی از اعضای خانواده ترتیب داده شده بود. یک عکاسی در زمان و مکانی نامناسب که برخلاف شکل برگزاری دراماتیک آن، خاطره زیبای آن با عکس‌های Wandy Teal برای همیشه ماندگار شد.

Wandy Teal یک عکاس عروسی ساکن ایالت نیاگارا در کانادا است. راه ارتباطی او با مشتریانش یک وب‌سایت عکاسی عروسی است که نمونه کارها و عکس‌هایش را در آن به نمایش می‌گذارد. در کشور‌های آمریکای شمالی، این کار خیلی معمول است که یک عکاس، نمونه کارهایش را به صورت آنلاین معرفی کند و روش کار به این ترتیب است که عروس و داماد‌ها، نمونه‌ عکس‌ها را روی صفحه فیس‌بوک یا وب‌سایت عکاس می‌بینند و زمان خدمات را هم به صورت آنلاین تنظیم می‌کنند. بعد اگر عکاس، انجام خدمات در آن روز را قطعی کرد، زمانی را برای تنظیم قرارداد و واریز مبالغ بیعانه تعیین می‌‌کنند.
در این پادکست درباره چلسی و جوردن هم صحبت می‌کنیم. یک عروس و داماد جوان که مدتی هست با هم آشنا شده‌اند، اما برگزاری مراسم عروسی آن‌ها بارها به تعویض افتاده است و اکنون زمان بسیار کمی برای این کار دارند.

این ماجرا که در سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاده است، از منظر عکاس عروسی این مراسم تعریف می‌شود. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با او، یعنی Wandy Teal به وب‌سایت وندی تیل، صفحه فیس‌بوک او یا گالری عکس‌هایش در وب‌سایت ۵۰۰px سر بزنید.

امیر یاری در این پادکست فارسی، درباره این ماجرای دراماتیک توضیح می‌دهد: