Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home2/aetvcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4904
دوازده: 7 عکس، از شرم‌آورترین لحظات تاریخ جام‌ جهانی – اجاره تلویزیونهای شهری

امروز:دوشنبه ۱۲/خرداد/۱۳۹۹ ساعت: ۱۲:۳۷

خانه

Home

ویدیوها ما

My Video

تقویم نمایشگاهی

Calendar

گالری عکس

Gallery

بلاگ متن

Blog

پادکست

Podcast

نماینده

user

تماس با ما

Contact

دوازده: ۷ عکس، از شرم‌آورترین لحظات تاریخ جام‌ جهانی

۱۰ تیر, ۱۳۹۷

عکاسی ورزشی نیاز به تجهیزات بسیار گران‌قیمتی دارد. حتماً عکاسان فوتبال را کنار زمین دیدید که به آرامی در گوشه‌ای جا گرفته‌اند و با لنز‌هایی که آن‌قدر سنگین هستند که باید روی سه‌پایه قرار بگیرند، در حال عکاسی از زمان فوتبال‌اند. در دنیای پیشرفته امروز که هر بازیکن با چند دوربین دنبال می‌شود، این عکاسان به دنبال چه هستند؟ چه صحنه‌هایی را قرار است ثبت کنند که ما آن‌ها را فراموش نکنیم؟ وقتی مهم‌ترین خاطرات ما از فوتبال، لحظات متحرک هستند، این عکس‌ها چه چیزی را در ذهن ما حک می‌کنند؟

فوتبال، یک سمت برد و یک سمت باخت است. یک سمت اشک می‌بینیم و یک سمت خنده. اما لحظاتی هستند که هیچکس دوست ندارد آن‌ها را به خاطر بیاورد. لحظاتی که همه، یعنی دقیقاً هر دو طرف بازی، از یادآوری آن خجالت‌زده می‌شوند. در این پادکست به سراغ ۷ تصویر می‌روم. ۷ عکس، ۷ لحظه، ۷ اتفاق. ۷ صحنه‌ای که عکاسان ورزشی با دوربین‌هایشان در خاطر ما زنده نگه داشتند تا هیچ‌وقت آن‌ها را فراموش نکنیم. ۷ صحنه که همواره از به یادآوری آن‌ها خجالت‌زده می‌شویم و فکر می‌کنیم ای‌کاش فوتبال این‌قدر بی‌رحم نبود.

امیر یاری در این پادکست فارسی درباره ۷ عکس از ۷ صحنه شرم‌آور فوتبال در جام‌ جهانی می‌گوید: