Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home2/aetvcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4904
چهارده: ماجرای عکاسی فرانک سیناترا ، خواننده اسطوره‌ای قرن – اجاره تلویزیونهای شهری

امروز:چهارشنبه ۰۷/خرداد/۱۳۹۹ ساعت: ۲:۴۵

خانه

Home

ویدیوها ما

My Video

تقویم نمایشگاهی

Calendar

گالری عکس

Gallery

بلاگ متن

Blog

پادکست

Podcast

نماینده

user

تماس با ما

Contact

چهارده: ماجرای عکاسی فرانک سیناترا ، خواننده اسطوره‌ای قرن

۲۹ تیر, ۱۳۹۷

اواخر سال ۱۹۶۵، عکاس نسبتا جوان به نام George Kalinsky که تازه از دانشگاه هنر فارغ‌التحصیل شده بود، با یک دوربین که از گردنش آویزان کرده بود، رفت به طرف ورزشگاهی در میامی، که یکی از اسطوره‌ای‌ترین ورزشکاران دنیا، اونجا در حال تمرین بوکس بود. محمد علی کلی توی اون ورزشگاه با مربی‌اش تمرین می‌کرد. جرج کالینسکی، به آن ورزشگاه رفت و از صحنه‌های تمرین محمدعلی چند عکس گرفت. رول عکس‌هاش رو که تموم کرد، اون عکس‌ها رو برد به Madison Square Garden. “مدیسون اسکوار گاردن” نام یک ورزشگاه سرپوشیده بزرگ در وسط شهر نیویورک است که از سال‌ها قبل محل برگزاری مسابقات ورزشی بزرگی بود. خیلی از مسابقات در این ورزشگاه انجام می‌شد، اما این ورزشگاه تا اون روز هیچ عکاسی رسمی‌ای نداشت. مدیر ورزشگاه نگاهی به عکس‌ها کرد و از مدل عکس‌ها و از اون عکاس جوان خوشش آمد و از او خواست تا چند هفته‌ای در آنجا مشغول عکاسی شود. بعد از چند هفته هم استخدامش کرد و جرج کالینسکی برای ۵۰ سال، به عنوان عکاس رسمی مدیسون اسکوار گاردن، در آنجا عکس گرفت. اما این داستان جرج نیست، داستان یکی از معروف‌ترین سوژه‌های اوست که اتفاقا او هم به عکاسی علاقمند بود: فرانک سیناترا.

فرانک سیناترا یکی از مشهورترین افراد در دنیای موسیقی و بازیگری است. او را به عنوان اسطوره موسیقی جهان می‌شناسند. همچنین بارها در دنیای بازیگری درخشید و اسکار و گلدن گلوب و جوایز دیگری را از آن خود کرد. اما دنیای عکاسی هم جایی بود که فرانک سیناترا یکبار به آن قدم گذاشت و تصویری ماندگار از خود ثبت کرد.

امیر یاری در این پادکست فارسی درباره عکاسی کردن فرانک سیناترا می‌گوید. ماجرایی که به اندازه خود او جذاب است. ماجرای چشم‌های آبی فرانک سیناترا در کنار رینگ بوکس:

تصویر فرانک سیناترا که چند سال پیش در یک مراسم بزرگداشت توسط جرج کالینسکی به نمایش گذاشته شد.