امروز:دوشنبه ۱۲/خرداد/۱۳۹۹ ساعت: ۱۲:۴۸

خانه

Home

ویدیوها ما

My Video

تقویم نمایشگاهی

Calendar

گالری عکس

Gallery

بلاگ متن

Blog

پادکست

Podcast

نماینده

user

تماس با ما

Contact

یازده: یادداشت‌هایی برای یک شاهزاده جوان

۲۷ خرداد, ۱۳۹۷

چند روز پیش مطلبی را در وب‌سایت “دیج ایمیج” منتشر کردیم که به عکاسی عروسی  مراسم سلطنتی انگلستان می‌پرداخت. در این مطلب به شما گفتم که عکاس عروسی سلطنتی چه کسی بود و چطور با شاهزاده هری و مگان مارکل آشنا شد.
به محض اینکه درباره یک مراسم عروسی سلطنتی حرف می‌زنیم، اولین چیزی که به ذهن ما می‌آید، هزینه‌ای است که بابت آن صرف شده است. گفته می‌شود هزینه‌ای که بابت این عروسی صرف شده نزدیک به ۴۳ میلیون دلار برآورد شده. هزینه‌ای که نه برای زرق و برق بیشتر این عروسی، بلکه بیشتر برای تامین امنیت مهمانان و شرکت‌ کنندگان این مراسم صرف شد. در این مراسم، جدای از مهمانان ویژه، نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در محوطه کاخ وینزور و خیابان‌های اطراف آن برای تماشای مراسم شرکت کردند. اما هیچکس این مراسم را به خوبی یک نفر ندید: عکاس مراسم عروسی !اما در این میان نکته‌ای که از چشم بسیاری از ما دور ماند این بود که عکاس این مراسم، خودش هم یک شاهزاده است. البته نه شاهزاده انگستان. او نه تنها اصل و نصب یک شاهزاده را دارد، بلکه یک راهنمای جامع “شاهزاده بودن” را هم منتشر کرده است و احتمالا یکی از با کلاس‌ترین عکاسان جهان است که توانسته عکاسی عروسی سلطنتی انگلستان را برعهده بگیرد.

یادداشت‌هایی برای یک شاهزاده جوان

در این پادکست درباره Alexi Lubomirski با نام کامل His Serene Highness Prince Alexi توضیح می‌دهم. همچنین می‌توانید کتاب “یادداشت‌هایی برای یک شاهزاده جوان” را که این عکاس عروسی، نوشته است، در اینجا مطالعه کنید.

اطلاعات بیشتر درباره این عکاس را می‌توانید در این وب‌سایت مطالعه کنید.

تمامی هزینه خرید این کتاب، به موسسه حمایت از کودکان سرطانی در اینجا واریز می‌شود.

عکاس Alexi Lubomirski امروز ۳۹ سال دارد و همراه دو پسرش، Sole Luka و Leone  و همسرش Giada در شرق لندن زندگی می‌کند و شغل اصلی‌اش عکاسی مد است.

امیر یاری در این پادکست فارسی درباره شیوه زندگی Alexi Lubomirski ، شاهزاده عکاس توضیح می‌دهد:

منبع: وبلاگ دیج ایمیج